Корисні посилання:

http://www.president.gov.ua - офіційне інтернет - представництво Президента Ураїни

http://www.kmu.gov.ua - єдиний веб - портал органів виконавчої влади України

http://rada.gov.ua - офіційний веб - портал Верховної Ради України

http://umanrda.gov.ua/ - офіційний сайт Уманської районної державної адміністрації

http://umanrada.gov.ua/ - офіційний сайт Уманської районної ради

 

http://www.bibliomist.org/ua/ - Бібліоміст

http://library.ck.ua/ - Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Т.Г.Шевченка

 

Пошукові системи:

https://www.google.com.ua/

http://meta.ua

http://www.rambler.ru/

http://www.yandex.ua/

http://www.nigma.ru/

 

 

Корисні та цікаві посилання для молоді

http://www.fri.net.ua/index.php - Вільний молодіжний портал. Портал є вільним та відкритим для молоді. Фактично він є майданчиком для вираження позиції молоді, її переконань, прагнень, бажань, а також досягнень і здобутків, проблем і болючих точок. Портал цікавий не тільки тим кому від 14 до 35, а також тим, хто хоче знати чим живе сучасна молодь.

 

http://www.whoiswho.org.ua/?pageId=9 - Хто є хто в молодіжній політиці України.

 

http://www.eyp-ua.org/ - Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація "Європейський молодіжний парламент - Україна" є аполітичною, неприбутковою організацією, що представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні.

 

http://www.alternative-v.com.ua - Всеукраїнська Асоціація Молодіжного Співробітництва "Альтернатива-В". ВАМС "Альтернатива-В" - неполітична, неприбуткова громадська організація, створена з метою сприяння співпраці між молодіжними організаціями, сприяння виробленню молоддю України активної громадянської позиції через її залучення до програм у галузі освіти, культури, екології, захисту історичного надбання та допомоги соціально незахищеним верствам населення. Діяльність ВАМС „Альтернатива-В” спрямована на розвиток більш мирного суспільства, на зменшення соціальної несправедливості.

 

http://www.mtvs.kiev.ua - Молодiжна телевiзiйнна служба.
Телепрограма "Молодіжна Телевізійна Служба" - інформаційно-публіцистична молодіжна передача. Головна роль в ефірі програми відводиться молоді - її поглядам на ринок, політику, освіту, працевлаштування, соціальні проблеми адаптації молодої людини в сучасному суспільстві тощо. У програмі висвітлюються також і інші теми, що цікавлять молодь: музика, спорт, статеве виховання, взаємовідносини з однолітками, світ кіно, мистецтва, проведення дозвілля, зустрічі з кумирами.

 

http://www.cym.org/ua - Сайт Спілки української молоді: виховання молоді в дусі патріотизму та християнської моралі

 

http://www.monline.org.ua - Молодіжний портал - новини, аналітичні статті, фото, чат, форум, анекдоти, анонси, погода, оголошення, ігри, каталог молодіжних ресурсів та ін.


http://molodistua.org/ Інформаційно-ресурсний портал для молоді. Портал містить інформацію про молодіжне середовище України, молодіжні та дитячі організації, ресурси для навчання молоді для отримання нових знань та формування навичок, які потрібні молодій людині для успіху в 21 столітті. Ви знайдете в розділах Порталу: відомості про основні напрямки молодіжної політики в Україні, ресурси та можливості налагодження молодіжної співпраці на міжнародному рівні, відомості про діяльність молоді в різних регіонах країни, різноманітні навчальні курси для молоді, які допоможуть іти в ногу з часом та ефективно, у стислі терміни досягати результатів. На Порталі ви можете взяти участь в Опитуванні з молодіжних та суспільних проблем, що допоможе визначати потреби та пріоритети молоді. Завжди знайдете нову цікавинку для дозвілля та розваг.

 

http://molodi.in.ua/ Інтернет-журнал для молоді: поради, дозвілля, музика, репортажі, навчання, статті. Хочете створити цікавий проект чи розділ на основі MOLODI? Додати свою статтю? Дізнатися про останні новини? Тоді швидше відкривайте сторінки Інтернет-журналу.


http://lastlesson.org Портал для школярів та студентів "LastLesson" Сайт містить базу ВНЗ України та світу (опис, структура, рецензії, коментарі), базу шкіл найбільших міст й чимало сервісів покликаних спростити навчання.


http://uastudent.com Студентський портал UaStudent.com це портал знань, який створений для полегшення життя українських студентів.


http://www.au-pair.com.ua/Work_and_Travel/ Українська навчальна компанія STUDY.UA. Work and Travel USA - це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. Програма Work and Travel USA дає можливість студенту літом провести від 2,5 до 4-х місяців в США, працювати в американській компанії, гарно вивчити мову, а також  ще цілий місяць вільно подорожувати по Америці.


http://moyaosvita.com.ua/literatura/ Освітньо-навчальний портал «Моя освіта». Всі учбові матеріали на українській мові знаходяться на цьому сайті — реферати, конспекти лекцій, шпаргалки та корисні поради.

 


http://uk.wikipedia.org Вікіпедія - вільна енциклопедія. Це відкрита багатомовна вікі-енциклопедія. Як інтернет-довідник Вікіпедія є найбільшою і найпопулярнішою серед подібних сайтів. За обсягом відомостей і тематикою Вікіпедія вважається найповнішою енциклопедією, яка коли-небудь створювалася за всю історію людства.


Права людини в сфері охорони здоров’я

 

http://zdorovia.ugcc.org.ua/ Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

 

http://www.medpravo.org.ua Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів

Основні види юридичної допомоги:

· консультування усне і письмове;

· представництво інтересів у судах.

 

strategic.litigations@gmail.com ГО "Інститут правових досліджень і стратегій" 

Основні види юридичної допомоги:

· представництво інтересів у судах, у тому числі у Європейському суді з прав людини (захист прав уразливих верств населення у сфері охорони здоров'я).

 

www.hvstop.org Всеукраїнська громадська організація «Зупинимо гепатит»

Основні види юридичної допомоги:

· сприяння у розробці та реалізації державних програм, що стосуються вірусних гепатитів у межах, відведених законодавством України громадським організаціям.

 

http://www.inteldisability-coalition.kiev.ua Всеукраїнська громадська організація "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю"

Основні види допомоги:

захист прав, представництво інтересів інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю, їхніх родин та фахівців на засадах рівних прав та можливостей, деінституалізації, соціальної інтеграції та адаптації до життя в громаді.

 

http://diabetic.com.uaВсеукраїнська громадська організація «Український діабетичний союз»

 Основні види юридичної допомоги:

·  он-лайн консультація на сайті.

 

www.pacient.com.ua Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів "Здоров'я нації"

Основні види юридичної допомоги:

· консультування, у т.ч. через сайт.

 

http://helsinki.org.ua Українська Гельсінська спілка з прав людини

 

Основні види юридичної допомоги:

· консультації;

· представництво інтересів у судах, у тому числі у Європейському суді з прав людини.

 

http://www.lightofhope.com.ua/ukr/ Благодійна Асоціація допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД "Світло надії"

 Основні види юридичної допомоги:

усне/письмове консультування, представництво інтересів в судах. (послуги надаються ВІЛ-інфікованим особам, та особам, що страждають на СНІД)

 

http://www.network.org.ua ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД"

Основні види юридичної допомоги:

консультування усне/письмове, складання процесуальних документів, представництво інтересів в судах (послуги надаються ВІЛ-інфікованим особам, та особам, що страждають на СНІД).

 

www.solidarity.if.ua Благодійний фонд «Солідарність»

Основні види юридичної допомоги:

Увесь спектр юридичних послуг (усне/письмове консультування, представництво інтересів в судах, тощо) (послуги надаються ВІЛ-інфікованим особам, та особам, що страждають на СНІД).

 

http://www.vkbm.org.ua/ ВГО «Конгрес з безпеки медицини»

Основні види юридичної допомоги: 

консультування громадян.

 

http://gidnist.com.ua/Всеукраїнський правозахисний рух "Гідність"

 Головні напрямки роботи організації:

·         виявлення випадків порушень прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом;

·         надання якісної правової допомоги окремими категоріями населення, які потребують такої допомоги, а саме людям, які живуть з ВІЛ/СНІДом, іншим уразливим верствам населення і становлять групу ризику;

·         представлення прав та  інтересів людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та інших уразливих   груп на всіх рівнях державного та суспільного життя.

Контакти

Телефон:

(04744)32580 - директор

Адреса: м. Умань, вул.Залізняка, 2а

e-mail: umanrcbs@gmail.com 

Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений